Hakkımızda


Biz Kimiz;

Parfumavmtr: Kozmetik ve Parfümün Online Dünyası

2016 yılında kurulan ParfumAvm, online kozmetik ve parfüm alışverişinin ne kadar akıllıca yapılabileceği fikrini göstermek amacıyla yola çıkmıştır. Parfumavmtr.com, bakımlı ve güzel olmanın bir lüks olmadığını, aksine bir tık uzağınızda olup hesaplı bir şekilde yapılabileceğini göstermeyi hedeflemektedir.

En İyi Parfüm ve Kozmetik Markaları Parfumavmtr’de!

Dünyaca ünlü parfüm ve kozmetik markalarını aynı çatı altında toplayan Parfumavmtr.com; Calvin Klein, Bvlgari, Giorgio Armani, Michael Kors, Tom Ford gibi gözde parfüm markalarını indirimli fiyatlardan satışa sunarak akıllı güzelliğin tek adresi olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Ücretsiz Kargo ile ParfumAvmtr Kapınızda!

Parfumavmtr.com, verdiğiniz 100 TL ve üzeri siparişleri ücretsiz olarak kargoya teslim eder. Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde bu işlem yine ücretsiz olarak gerçekleştirilir. 30 gün içerisinde ambalajı açılmamış ve kullanılmamış ürünleri sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz.

ParfumAvmtr Müşteri Desteği

ParfumAvmtr’ye “destek@parfumavmtr.com” ya da 0 212 438 34 14 numaralı telefondan ulaşarak tüm soru, görüş ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Neden Parfumavmtr.com?

  • ParfumAvmtr, Müşteri Hizmetleri ile sorularınızı yanıtlayıp, Parfumavmtr.com ve sosyal medya sayfaları ile güzellik önerileri paylaşır.
  • ParfumAvmtr, piyasada bulamadığınız kozmetik ürünlerini ve parfümleri indirimli fiyatlarla satışa sunar.
  • Kısacası ParfumAvmtr, güzellik alışverişinize akıllı çözümler sunar.